Festiwale muzyczne i festiwalowa moda

Lato w końcu nadeszło i jaki jest lepszy sposób na jego rozpoczęcie niż udział w festiwalu muzycznym? Dla tych, którzy nie wiedzą, festiwal muzyczny to weekendowy koncert, na którym spotykają się dziesiątki zespołów z całego świata. To jak Woodstock w połączeniu z Coachella. Jeśli pójdziesz, najprawdopodobniej zdasz sobie sprawę, że są cztery ważne rzeczy, które należy zabrać ze sobą: krem do opalania, woda, wygodne buty i… moda!

 

Festiwale mogą być niezwykle zabawne dla wszystkich, ale mogą być również bardzo brudne. Będziesz chodzić po nierównej trawie lub brudzie przez wiele godzin, więc jeśli nie zaplanujesz odpowiednio, możesz skończyć z rozcięciami na stopach i pęcherzami, które będą trwać aż do powrotu do domu. Jeśli myśl o zniszczeniu swoich ulubionych sandałów nie jest wystarczającą motywacją, aby przyjrzeć się solidnym butom, pomyśl o tym, jak bardzo będziesz wyglądać, gdy wszyscy inni zrezygnują z wygody dla stóp na rzecz klapek. Z pewnością każdy z uczestników koncertu będzie zazdrościł Ci stylu i wygody, gdy będziesz przemierzał teren wraz z resztą modnego tłumu.

 

Jeśli planujesz założyć szorty lub spódnice, pamiętaj o zabraniu ze sobą pary rajstop lub legginsów, które pomogą Ci odeprzeć chłodne powietrze.

Zobacz więcej: vibeglow.pl

Kategorie