Modne wzory na jesień 2022

Oto kilka najmodniejszych wzorów, które idealnie nadają się na jesień:

 

  1. Reptile print- ten wzór gadów jest teraz popularny i jest to fajny sposób na zabawę z modą, a jednocześnie nie jest zbyt szalony. Na przykład, możesz nosić ten wzór z różnymi odcieniami brązu, takimi jak opalenizna lub jasny brąz. Można również nosić go z czarnym, lub można po prostu nosić go jako element akcentujący, jak szalik! Jest to zdecydowanie jeden z najlepszych elementów na jesień, ponieważ sprawia, że Twój strój zmienia się z nudnego w ekscytujący.

 

  1. Geometryczny wzór- ten geometryczny wzór jest interesujący i ma wiele różnych odmian. Na przykład, można nosić koszulę z tym wzorem z parą dżinsów. Albo możesz nawet nosić sukienkę (lub spódnicę) z tym nadrukiem na nim! Wariacje są nieskończone! Jest to zdecydowanie ciekawy wzór, który warto mieć w swojej szafie na jesień.

 

  1. Watercolor floral- te kwiatowe wzory są również bardzo popularne w tej chwili i są świetne, aby dodać do swojej szafy, ponieważ są klasyczne i stylowe. Możesz je nosić w zasadzie z każdą inną kombinacją kolorów, ponieważ idą ze wszystkim! Jeśli chcesz być wyjątkowo odważny, możesz nawet wybrać odważniejsze kolory, takie jak różowy lub żółty. Zobacz więcej na stronie: detaille.pl

Kategorie