Odżywki do włosów w sprayu 

Odżywki do włosów w sprayu zrewolucjonizowały moje życie. Kiedyś byłam jedną z tych osób, które nigdy nie potrafiły doprowadzić swoich włosów do porządku, bo zwykły szampon po prostu nie dociera do zakamarków głowy tak dobrze. Wtedy odkryłam odżywki w sprayu, które czynią cuda w kwestii oczyszczania włosów bez konieczności spędzania mnóstwa czasu i pieniędzy w salonie fryzjerskim.

 

Wiem, że pewnie jesteś sceptyczna, więc porozmawiajmy o tym: Odżywki w sprayu są w rzeczywistości wykonane ze składników, które są podobne do tych w standardowych odżywkach, ale są zawieszone w wodzie, więc mogą być rozpylane z butelki, zamiast konieczności spłukiwania. Pozostają na włosach przez kilka minut, a następnie wyczesujesz je jak zwykłą odżywkę. To takie proste!

 

Istnieje kilka marek odżywek w sprayu, które możesz wypróbować. Batiste jest jedną z najpopularniejszych marek, ale są też inne, jak Bumble and bumble, Living proof i Hask. Dostępne są również różne zapachy (to ogromny plus, jeśli nie chcesz, aby Twoje włosy pachniały kokosem przez cały dzień).

 

Ten produkt działa świetnie – po jego użyciu moje włosy są miękkie i zdrowe, bez uczucia obciążenia czy przetłuszczenia. Więcej na: prettyfe.pl

Kategorie