Dom

Jak urządzić swój pokój?

W jaki sposób udekorować swój pokój? Oto kilka wskazówek, które mogą pomóc Ci w pełni wykorzystać swoją sypialnię.

Dowiedz się, jaki typ wystroju może pomieścić Twoja sypialnia. Zanim zaczniesz robić zakupy mebli do swojej sypialni, upewnij się, że jest w niej wystarczająco dużo miejsca. Musisz rozważyć nie tylko sprawy oczywiste, jak rozmiar i kształt pomieszczenia, ale także ewentualne przeszkody, takie jak szafy, otwory wentylacyjne, drzwi i okna. Jeśli mebel jest zbyt duży, może przytłoczyć Twoją sypialnię i prawdopodobnie skończy się na tym, że będzie wyglądał jak błąd lub będzie się ścierał z innymi.

Wiedząc, jakie rodzaje mebli pasują do twojego pokoju, będziesz mógł lepiej wybrać te, które będą wyglądać świetnie we wspólnej aranżacji. Na przykład:

-Komoda dobrze komponuje się z łóżkiem, ale nie z regałem na książki.

-Lubeseat może iść z łóżkiem, ale może nie pasować do biurka i krzesła

-Komoda wygląda dobrze z każdym innym kawałkiem w pokoju.

Warto również wspomnieć o dwóch najczęstszych motywach urządzania pokojów.

Plaża Temat 

Jeżeli lubisz plażę lub plażowe uczucie, próbujesz dekorować z plażowymi tematami. Możesz użyć jasnych kolorów, takich jak niebieski i pomarańczowy, lub muszli, jako element dekoracji. Warto wystroić wnętrze także rozgwiazdami bądź morskimi kamieniami. Możesz również użyć piasku w swoim pokoju, kupując go na plaży, w sklepie lub online, lub jeśli masz kota (lub psa!) możesz wyczyścić ich kuwetę i użyć tego zamiast plażowego!

Elegancja

Jeśli chcesz być elegancki udekoruj swój pokój z elegancją. Na przykład: postaw światła, które są na sznurku i zwisają w dół z sufitu. Musisz także mieć lustra, które są duże i mają ramy wokół nich na ścianie. Dodaj również dywaniki i poduszki do łóżka, aby ładnie je przyozdabiały. 

 

Kategorie