Jak popracować nad integracją?

Każdy pracodawca powinien popracować nad tym, aby stworzyć w swojej firmie zgrany, dobry zespół, ponieważ będzie to procentować w przyszłości. Zgrany zespół to podstawa każdej, prężnie rozwijającej się firmy. Dlatego przydaje się integracja online pomysły. Jest to jeden z elementów, który trzeba dopracować pod każdym względem. Praca zdalna ma stać się dla nas ogromnym ułatwieniem, ale wtedy również wszyscy pracownicy muszą tworzyć zgrany zespół, dzięki któremu praca zawsze będzie przebiegała bez najmniejszych zakłóceń. Jakie można mieć integracja online pomysły, aby pracownicy zawsze czuli się dobrze w swoim towarzystwie?

Kalambury – kto tego nie zna? Jedna z najpopularniejszych gier, która często użytkowana była podczas różnego rodzaju wyjazdów dla dzieci, ale nie tylko. W wersji online ta zabawa właściwie nie będzie różnić się niczym od takiej normalnej wersji. Jedyna różnica to fakt, że każdy jest w swoim domu i zabawa odbywa się online dzięki kamerkom. Każdy rysuje poszczególne hasła, a reszta próbuje je zgadnąć. Każdy może zbierać punkty na swoje konto lub pracowników można podzielić na dwie drużyny.

A może zabawa w prawda czy w kłamstwo? Jest to jedna z takich zabaw, dzięki którym można lepiej poznać współpracowników. Świetnie spisuje się ona przy nowych osobach, których kompletnie nie znamy. Chociaż nawet, jeżeli ktoś długo zna daną osobę, to może przekonać się też, ile faktów o danej osobie nie wie. Wyznaczona osoba wymyśla dwa stwierdzenia – jedno jest prawdą, a drugie jest kłamstwem. Pozostali uczestnicy gry muszą odgadnąć, co jest też prawdą, a co nie. Za każdą prawidłową odpowiedź można przyznać punkt. Wygrywa ta osoba, która tych punktów zbierze najwięcej.

Integracja online pomysły pozwala na chwilowy odpoczynek, więc warto zadbać o takie wesołe momenty w firmie.

Kategorie