Gdzie wykorzystać płytki ceramiczna?

Płytki ceramiczne to coraz chętniej wybierany materiał wykończeniowy. Charakteryzują się one dużą trwałością. Sprawdzą się więc w miejscach szczególnie narażonych na uszkodzenia oraz często eksploatowanych. Występują w wielu wzorach i kolorach, dzięki czemu można dopasować je do każdego wystroju wnętrza. Wybór płytek to inwestycja na długie lata. Są one ponadczasowe oraz efektowne.

Płytki podłogowe

Najczęściej stosuje się je w kuchniach, przedpokojach oraz łazienkach. Jednak coraz częściej są one również polecane podczas wykańczania salonów. Szeroko dostępne wzory, idealnie imitujące drewno, to właśnie idealna propozycja do tych pomieszczeń. Są one wykonane w tak staranny i precyzyjny sposób, że na pierwszy rzut oka niemalże nie możliwe jest rozróżnienie, czy ma się do czynienia z panelami podłogowymi czy płytkami. Zastosowanie płytek ceramicznych w salonie, pozwala na założenie ogrzewania podłogowego. Jest to coraz bardziej porządane rozwiązanie, które najprościej wykonać właśnie w połączeniu z płytkami.

Dekoracja ścienna

Równie często płytki częstochowa są kładzione na ściany łazienek lub kuchni. Takie rozwiązanie pomaga w utrzymaniu czystości, a dodatkowo daje ogromne pole do aranżacji. Ciekawe wzory, kolory lub faktury, nadają niepowtarzalnego klimatu. Stają się nie tylko praktycznym, ale również efektownym rozwiązaniem. Ciekawie prezentujący się układ to mozaika, można wybierać spośród gotowych kombinacji kolorów lub zdecydować się na stworzenie własnego, unikalnego wzoru.

Kategorie