Baterie wannowe – co trzeba wiedzieć?

Duże zróżnicowanie produktowe na rynku armatury łazienkowej powoduje, iż typów baterii wannowych jest rzeczywiście wiele. To natomiast przekłada się na to, iż dobór tejże najlepszej do własnej toalety winien być poprzedzony wnikliwą analizą dostępnych opcji. Pragnąc zrobić odpowiedniego zakupu, powinniśmy zwrócić uwagę na dużo spraw. Pierwsza spośród nich dotyczy rodzaju montażu baterii.

Bateria wannowa stojąca

To rodzaj baterii wannowych, jakie może są ponadczasową klasyką – corocznie to prawdopodobnie właśnie tychże baterii salony łazienek sprzedają najwięcej. Czemu? Przede wszystkim dlatego, iż po prostu wyglądają ładnie oraz elegancko. Jest też jeden element, jakim baterie wannowe stojące zdobywają stale fanów – do ich montażu nie należy rozkuwać ściany, wiercić oraz łączyć z rynnami pod zamontowanym już tynkiem. To baterie wannowe, jakie zazwyczaj montuje się na konstrukcji wanny, czy na specjalnie dokonanej obok wanny półce z płytek. To jedno spośród najciekawszych wyjść wykorzystywanych w naszych toaletach.

Charakterystyka baterii wannowych ściennych

Baterie wannowe https://omstore.pl/collections/baterie-wannowe ścienne są umieszczane dokładnie do ściany, czy w sposób podtynkowy, czy natynkowo. Ów rodzaj montażu jest niewątpliwie najczęściej wykorzystywany, m.in. w budownictwie domowym. Baterie ścienne umieszczane natynkowo są montowane dokładnie do instalacji, co powoduje, iż cała forma jest widoczna na zewnątrz. Klienci, jacy nie chcieliby na co dzień widzieć całej instalacji, mogą się zdecydować na baterię instalowaną podtynkowo, w jakiej wszelkie składniki strukturalne są ukryte pod gipsem, natomiast na zewnątrz widoczna jest jedynie wylewka oraz proces zarządzający baterią, więc kurki.

Kategorie