Sago – Świadectwa Energetyczne

źródło: https://www.sago-swiadectwoenergetyczne.pl/

Firma Jacek Sanocki „SAGO” wykonuje charakterystyki ę energetyczne ą oraz sporządza świadectwa charakterystyki energetycznej budynków (lokali) od samego początku powstania tego obowiązku w Polsce. Już w 2009 roku nawiązaliśmy współpracę z kilkoma firmami uznanymi na rynku deweloperami, spółdzielniami mieszkaniowymi, biurami nieruchomości oraz Urzędami Miast a. Wykonując również wiele świadectw dla osób prywatnych, sporządziliśmy ich już ponad tysiąc.

Charakterystyka firmy

Firma Jacek Sanocki „SAGO” powstała na terenie województwa śląskiego. Jej główna siedziba znajduje się na terenie miasta Zabrze. Będąc zatem w samym centrum tego województwa, bliskie nam jest zarówno miasto Katowice, jak również: Gliwice, Ruda Śląska, Bytom, Świętochłowice, Chorzów, Mikołów, Tarnowskie Góry, Tychy, Rybnik, Kędzierzyn Koźle, Dąbrowa Górnicza, Pyskowice czy Sosnowiec. To usytuowanie w połączeniu z wykwalifikowaną kadrą, fachowością usług, terminowością oraz niskimi cenami zostało dostrzeżone przez liczne firmy deweloperskie, biura nieruchomości, pracownie projektowe, urzędy miast, spółdzielnie oraz wspólnoty mieszkaniowe. Cieszymy się również bardzo dobrą opinią wśród osób prywatnych, czego dowodem jest wiele telefonów z tzw. polecenia. Lista zadowolonych klientów jest długa, jednakże warto podkreślić, że mamy / bądź mieliśmy podpisaną umowę współpracy na wykonanie świadectw charakterystyk energetycznych, między innymi dla takich firm, jak: MURAPOL S.A., HADEX DEVELOPMENT SP. Z O.O. Spółka komandytowa, Millenium Inwestycje Sp. z o.o., GW HRE Investments Sp. z o.o. Sp. k., Wow House Sp. z o. o., ROYAL INVESTMENT Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, SAFEHOME Sp. z o.o., PERFEKT DEWELOPER Sp. z o.o., Grupa Budowlano-Inwestycyjna Jędrzejczyk i wiele innych.
Wykonywaliśmy świadectwa energetyczne również dla przemysłu (np. hala produkcyjna na Gliwickiej Strefie Wolnocłowej), obiektów użyteczności publicznej (np. Dom Dziecka w Gliwicach, szkoła podstawowa w Świerklańcu) czy Oddziału PZU w Kędzierzynie Koźlu.

Co nas wyróżnia?

Nasza firma, która obecnie jest już znana i ceniona na rynku, wykonuje świadectwa przede wszystkim w sposób fachowy. Dowodem na to może być fakt, że wszystkie świadectwa wykonane do tej pory przez naszych specjalistów zostały przyjęte przez PINB. Staramy się przy tym, by świadectwa zawsze były wykonywane w umówionym terminie, kładąc nacisk na to, aby był to termin jak najkrótszy. Staramy się również, by ceny nie były zbyt wysokie. Umożliwia nam to liczba wykonywanych świadectw oraz odpowiednie doświadczenie. Specjaliści pracujący w naszej firmie to osoby, które ukończyły studia podyplomowe z wynikiem bardzo dobrym w Politechnice Śląskiej na Wydziale Inżynierii Środowiska i Energetyki. Jednocześnie nasi pracownicy nieustannie podnoszą swoje kwalifikacje, m.in. poprzez uczestnictwo w różnego rodzaju szkoleniach.

Od czego zależy cena?

Cena za wykonanie usługi jest ustalana indywidualnie, ponieważ zależy od kilku czynników.
Najpierw musimy przeprowadzić wizję lokalną obiektu oraz zapoznać się z posiadaną dokumentacją. Cena za wykonanie świadectwa charakterystyki energetycznej zależy w głównej mierze od rodzaju oraz wielkości budynku, zakresu posiadanej dokumentacji przez zleceniodawcę, wielkości zlecenia czy funkcjonowania umowy o stałej współpracy. Zachęcamy do współpracy z naszą firmą, a w razie jakichkolwiek pytań – do kontaktu.

Kategorie