Oczyszczacze powietrza LIFAair

Oczyszczacze powietrza LIFAair, to małe, łatwe w zastosowaniu przenośne narzędzia, za pomocą jakich można wyeliminować z powietrza pył, bakterie, drobnoustroje lub zarodniki grzybów, natomiast zatem zabrudzenia, jakie są mocnymi alergenami. Oczyszczacze powietrza LIFAair zaopatrzone są w protektory, jakie zbierają pył, bakterie, zarodniki grzybów, roztocza, sierść zwierząt, śmieci i uciążliwe zapachy. Zintegrowany w nie wywietrznik wymusza ruch powietrza, jakie jest zasysane oraz oczyszczane. Tak odkażone wdmuchiwane jest do wnętrza. W pewnych rodzajach można je także nawilżyć czy poddać jonizacji.

Reguła funkcjonowania oczyszczacza powietrza

Oczyszczacze powietrza domowe są wykorzystywane nie jedynie w obiektach mieszkalnych. Pojawiają się w biurach, hipermarketach, centrach komercyjnych, pensjonatach, restauracjach i budynkach użytku publicznego. Charakteryzują się cichą pracą, wysoką efektywnością w usuwaniu zabrudzeń, pyłów, alergenów oraz roztoczy i jeszcze powszechniej też innowacyjnym wyglądem, dzięki czemu nie oddziałują niekorzystnie na elementy wizualne pomieszczenia. Oddziaływanie oczyszczacza powietrza opiera się na usuwaniu cząstek brudu, roztoczy, mikroorganizmów, bakterii oraz mikroorganizmów, jednak także dymu papierosowego, smogu, alergenów, przykrego zapachu oraz zabrudzeń mechanicznych.

Oczyszczacz natomiast wielkość wnętrza

Narzędzie dobiera się do wielkości wnętrza, w jakim będzie działać. Wielokrotnie wytwórcy piszą, iż oczyszczacz jest poświęcony do pomieszczeń o przestrzeni do 21 m2, do 48 m2, itd. Jednak tak rzeczywiście jego skuteczność charakteryzuje współczynnik emisji świeżego powietrza (CADR – Clean Air Delivery Ratings), liczony w metrach sześciennych na godzinę. Wskazuje on, ile świeżego powietrza powraca do wnętrza w czasie godziny. Im większa wartość CADR, tymże sprzęt jest lepszy.

Kategorie