LEVEL wylewki

źródło: https://levelwylewki.pl/

LEVEL to nasz zespół ekspertów z branży posadzkarskiej oraz izolacji, których zamierzeniem jest, aby każda izolacja i posadzka sprostała najbardziej wymagającym oczekiwaniom. Jesteśmy rzetelną oraz doskonale wyszkoloną ekipą, która posiada odpowiednie doświadczenie w tworzeniu wylewki anhydrytowej, izolacji termicznej, izolacji wyrównawczej oraz szlifowaniu posadzek. Wykonywane przez nas usługi zapewniają doskonałe przewodnictwo cieplne w budynkach, a także są inwestycją, która zwraca się już po około dwóch latach. Zacznij oszczędzać i zamów bezpłatną wycenę naszych usług już teraz!

O firmie

LEVEL to firma z rzetelnym oraz doświadczonym w branży zespołem pracowników, co przekłada się na jakość świadczonych przez nas usług. Decydując się na skorzystanie z naszej pomocy, uzyskujesz dostęp do specjalistycznej wiedzy w każdym aspekcie budowy domu oraz do wsparcia zarówno przed-, jak i posprzedażowego. Wylewki anhydrytowe wykonujemy w sposób jak najbardziej profesjonalny, co potwierdzić mogą certyfikaty oraz opinie naszych klientów. Współpracujemy z inwestorami indywidualnymi oraz z firmami wykonawczymi i instalacyjnymi. W mieszkaniach i domach jednorodzinnych realizujemy ponad 200 prac rocznie. Skontaktuj się z nami, a doradzimy Ci, jakie rozwiązanie będzie najlepsze w Twoim przypadku. Skrupulatnie wykonamy wszystkie pomiary i zaproponujemy działania, które będą dla Ciebie najkorzystniejsze.

Co nas wyróżnia?

W codziennej pracy używamy tylko nowoczesnych rozwiązań oraz najwyższej jakości produktów od wiodących producentów w swoich branżach. Wykonujemy prace z dużym zaangażowaniem od początku do końca, z zachowaniem wytycznych ITB oraz norm budowlanych. Decydując się na współpracę z naszą firmą, otrzymasz gwarancję na wszystkie nasze usługi. Zapewniamy tym samym obsługę posprzedażowa i powykonawczą. By wykonywać swoją pracę zgodnie z aktualnymi zasadami, nieustannie poszerzamy swoją wiedzę na wielu szkoleniach, na których nasza kadra zdobywa kolejne certyfikaty wykonawcze. Skontaktuj się z nami i skorzystaj z naszej wiedzy i doświadczenia.

Nasza oferta

W LEVEL zajmujemy się głównie tworzeniem wylewek anhydrytowych. Dzięki wyższemu współczynnikowi przewodzenia ciepła oraz możliwości zastosowania cieńszej warstwy, wylewka anhydrytowa przewodzi ciepło o 90% efektywniej w porównaniu do wylewki cementowej. Jest to zatem idealne rozwiązanie na ogrzewanie podłogowe, które w pełni wykorzysta jego potencjał. Dzięki właściwościom samopoziomującym, wysokiej wytrzymałości oraz niskiemu skurczowi wylewki anhydrytowe spełnią oczekiwania najbardziej wymagających klientów. W naszej firmie zajmujemy się także wykonywaniem izolacji termicznej, która, będąc wykonana z najwyższą starannością, gwarantuje brak strat cieplnych. W sytuacjach, gdy Twoja płyta jest bardzo nierówna albo znajduje się na niej wiele instalacji, jesteśmy w stanie przeprowadzić izolację wyrównawczą, która – dzięki płynnej konsystencji – idealnie wypełni szczeliny między instalacjami oraz zamknie wszystkie mostki termiczne. Ponadto oferujemy usługę hydroizolacji balkonów oraz tarasów. Posiadamy także profesjonalny sprzęt do szlifowania posadzek. W zależności od rodzaju wykończenia, mleczko anhydrytowe, które powstaje na powierzchni każdej wylewki anhydrytowej, wymaga albo nie wymaga szlifowania.

Kategorie