Eko-Taxi: aplikacja działa już w Chełmie

Źródło: https://chelm.ekotaxi.pl/

Chełm to miasto, gdzie mieszka sporo ludzi. To trzeci ośrodek na Lubelszczyźnie pod względem wielkości populacji. Niewątpliwie każdy z mieszkańców miewa sytuacje, gdy po prostu potrzebuje taksówki. Nie dysponuje autem, jedzie na wesele, imprezę, wybiera się lub wraca z podróży z bagażami, czy potrzebuje przewieźć zwierzę domowe do weterynarza. Problem z taksówkami w polskich miastach jest taki, że nie zawsze mamy dostęp do rzetelnych i niedrogich przejazdów. Nasza korporacja Eko-Taxi działa w miastach całej Polski, cieszy się świetną reputacją i zaufaniem u klientów. Jakość za świetną cenę – masz to już w Chełmie.

Aplikacja Eko-Taxi

Korporacja Eko-Taxi zatrudnia fachowych kierowców i uprzejmych dyspozytorów. Jednak jeśli nie chcesz do nas dzwonić, wolisz szybką akcję przy użyciu smartfona, ściągnij naszą apkę. Dzięki niej oszacujesz koszt przejazdu z miejsca, w którym przebywasz do punktu docelowego. Możesz ustalić parametry kursu takie, jak metoda płatności (przypominamy, że w większości naszych aut jest możliwość płacenia Blikiem), wprowadzić numer karty, zamówić przewóz zwierzaka, bagażu, lub duży samochód dla większego grona osób. Gdy nie znasz adresu, pod którym przebywasz, włączając lokalizację, pozwolisz aplikacji na ustalenie miejsca, z którego odbędziesz kurs. Dodatkowo kierowca będzie wiedział, gdzie się znajdujesz, co ułatwi mu podjechanie dokładnie w to miejsce. Ty z kolei możesz sprawdzać aktualne położenie auta, które po ciebie jedzie. Będziesz miał podaną markę samochodu, jego kolor i numer boczny. Z kierowcą bardzo łatwo połączysz się przez aplikację, bez konieczności ujawniania numeru telefonu.

Aplikacja Eko-Taxi: korzyści

Niewątpliwą zaletą korzystania z aplikacji mobilnej przy zamawianiu kursu taksówką jest pełny wgląd w trasę, cenę i rodzaj pojazdu, który po nas przyjedzie. Transparentność jest bardzo ważną cechą w biznesie, przez naszych zadowolonych klientów – bardzo wysoko cenioną. Możliwość wprowadzenia wszelkich parametrów typu przewóz zwierzęcia, czy bagażu lub większej grupy osób – daje ci na spokojnie czas, nie ma obawy, że zapomnisz o czymś powiedzieć w trakcie rozmowy z dyspozytorem. Wprowadzając numer karty do aplikacji, sprawisz, że gdy taksówkarz odbierze cię z ustalonego miejsca i zawiezie do określonego z góry celu, opłata zostanie pobrana z karty, a ty będziesz mógł pobiec szybko na przykład na spotkanie, na które jesteś spóźniony. Świetną funkcjonalnością aplikacji Eko-Taxi jest lokalizacja, która pozwala zarówno tobie, jak i kierowcy ustalić twoje dokładne położenie. Nie zawsze przecież wiesz, pod jakim adresem jesteś. To bardzo ułatwia życie, gdy tylko odwiedzasz Chełm jako turysta albo wracasz z dzielnicy, której nie znasz zbyt dobrze. Dodatkowo aplikacja ma opcję zapamiętywania twoich głównych lokalizacji i destynacji – łatwo zatem zamówisz kurs na standardowej dla ciebie trasie. Na koniec udanego przejazdu masz możliwość oceny taksówkarza i kursu. Możesz przyznać od 1 do 5 gwiazdek i dodać opinię.

Kategorie