Bagażnik na narty na dach

Samochodowe bagażniki na narty ułatwiają transport nart lub desek snowboardowych w samochodzie. W większości są wyposażone w system nośny i wystarczająco dużo miejsca na Twój sprzęt.

Zapewniają wygodny sposób transportu nart i desek snowboardowych w samochodzie oraz zapewniają ochronę przed warunkami atmosferycznymi i kradzieżą.

Stojaki na narty są wykonane z metalu lub tworzywa sztucznego i występują w różnych kształtach, wzorach, kolorach i rozmiarach. Rozmiar zależy głównie od liczby nart, które chcesz transportować.

Chociaż bagażnik na narty na dach można zamontować na samochodzie, można je również odinstalować po transporcie. Ci, którzy posiadają samochody i używają ich do transportu nart oraz innych powiązanych akcesoriów, mogą uznać tę opcję wartą rozważenia.

Bagażnik na narty na dach jest dostępny w różnych rozmiarach i cenach, więc koszt będzie różny w zależności od rozmiaru bagażnika na narty i tego, czy jest on montowany z wyciągarką. Najlepiej sprawdzić u kilku sprzedawców, jaki jest jego przedział cenowy, a także jaki rodzaj bagażnika oferuje. Zwykle ceny zaczynają się od 150 i kończą na 1000 zł.

Wypożyczenie jest zwykle tańsze niż kupowanie, ale nie wszystkie stojaki na narty są sobie równe. Jak podjąć decyzję o zakupie lub wypożyczeniu stojaka?

Zakup bagażnika na narty może być kosztowny i trzeba również wziąć pod uwagę koszt transportu. Wypożyczenie stojaka na narty w profesjonalnej firmie zapewni Ci doskonały sprzęt, ale za tę wygodę trzeba będzie zapłacić każdorazowo – mogą być to też stojaki droższe mieszczące nawet do 6 par nart.

Jeśli jeździsz na nartach tylko raz lub dwa razy w roku, wynajem jest prawdopodobnie najlepszym rozwiązaniem, ponieważ jest tańszy i nie ma potrzeby korzystania z niego zbyt często.

Kategorie