W dobrej formie

Źródło: https://wdobrejformiecatering.pl/

W dobrej formie to catering dietetyczny, który zapewni Ci spożywanie zdrowych i pełnowartościowych posiłków każdego dnia. Zmiana diety i trybu życia to prawdziwe wyzwanie. Z nami będzie to jednak o wiele łatwiejsze. Niedopuszczalne są długie godziny spędzone na siłowni ani głodzenie się tylko po to, żeby schudnąć czy czuć się bardziej atrakcyjnie. Zacznij od zweryfikowania swojego zapotrzebowania energetycznego i kalorycznego. Jeśli nie masz pomysłu, jak komponować bardziej wartościowe posiłki, już dziś możesz zamówić gotowy catering, który zadba o Twoją zbilansowaną dietę. Dzięki temu zdecydowanie łatwiej będzie Ci zmienić swoje nawyki. Pamiętaj, że jesteśmy z Tobą! Nie musisz dłużej martwić się o dostawy swoich posiłków oraz pilnowanie diety.

Nasza oferta

Oferujemy dostawy na terenie prawie całej Polski. Wejdź na naszą stronę i sprawdź, czy obsługujemy również Twoje okolice. Jeśli nie wiesz, jaką dietę wybrać i ile kalorii musisz dostarczyć swojemu organizmowi każdego dnia, to koniecznie skorzystaj z naszego darmowego narzędzia, które obliczy to za Ciebie. Wybór diety jeszcze nigdy nie był taki prosty! Proponujemy wiele rodzajów diet, zaczynając od wersji standard, standard bez ryb, vege, sportowej, z niskim indeksem glikemicznym, bez glutenu i laktozy, ketogenicznej, lunch box, a na wegańskiej kończąc. W naszej ofercie każdy znajdzie dietę odpowiednią do swoich potrzeb i upodobań. Na naszej stronie znajdziesz dokładny cennik każdej z nich, a także możesz zapoznać się z przykładowym menu.

Wysoka jakość

Nasze posiłki są tworzone z produktów najwyższej jakości. Nie słodzimy ich, nie dodajemy do nich konserwantów ani spulchniaczy. Sami mamy bzika na punkcie zdrowego odżywiania i nie akceptujemy wyżej wymienionych produktów. Dla nas zdrowie nasze i naszych klientów jest najważniejsze. W naszej ofercie znajdziesz również urozmaicone dania dla dzieci, które są na bieżąco przygotowane przez naszego dietetyka w taki sposób, aby Twoje dzieci nie myślały więcej o fast foodach i podjadaniu między posiłkami. U nas znajdą wszystko, co najlepsze, a słodkości ze słodyczy zamieniamy w fit desery. Ponadto współpracujemy tylko ze sprawdzonymi i lokalnymi dostawcami. Dzięki temu wszystkie produkty trafiają do nas świeże. Posiłki oraz produkty przebywają cały czas w specjalnie przygotowanych oraz chłodzonych pomieszczeniach. Są dostarczane specjalnymi chłodniami. Zapewnia to najwyższą jakoś posiłków i pewność, że jedzenie przebywało cały czas w odpowiednich warunkach. Dzięki temu nie psuje się tak szybko i trafia świeże do naszych klientów.

Nasz zespół

Nasz zespół składa się z:

  • fizjoterapeuty Wojtka, który łączy swoją pasję z zawodem trenera personalnego. W naszej firmie dba przede wszystkim o zachowanie równowagi pomiędzy ciałem i duszą,
  • trenerki i instruktorki rekreacji ruchowej Joanny, która jest prawdziwą pasjonatką dobrej kuchni. Jest również kontrolerką smaku, która zadba o to, żeby każdy z naszych posiłków cieszył nie tylko wasze kubki smakowe, ale i oczy,
  • kontrolera jakości Jacka, który jest jednocześnie mózgiem logistyki w naszej firmie. Troszczy się on o każdą dostawę i wszystkie najdrobniejsze szczegóły.

Razem tworzymy catering W dobrej formie. Wszyscy żyjemy bardzo aktywnie i kochamy pyszne jedzenie. Dlatego wyznajemy zasadę, że jedzenie ma być przede wszystkim smaczne. W naszej firmie skupiamy się jednak nie tylko na jedzeniu, ale na zachowaniu równowagi pomiędzy ciałem i duszą czy treningami i dietą.

Kategorie